Roto Frank
Komfort
 

PLUS dla Państwa: komfort

Innowacyjne okucia i technologie znajdujące zastosowanie przy eksploatacji okien i drzwi stanowią wartość dodaną, na która składają się większe bezpieczeństwo i wyższy komfort.

Łatwa obsługa
Nowe okucie przesuwne pozwoli Państwu zaoszczędzić wiele sił, ponieważ zamiast drzwi unoszone są uszczelnienia (Roto Patio Life). I to bezpośrednio przy użyciu klamki. W ten sposób, z dziecinną łatwością można obsługiwać ciężkie elementy przesuwne o ciężarze skrzydła do 300 kg.

Mieszkanie bez barier
Niskie progi są pułapkami, o które potykają się głównie dzieci i osoby starsze. A dla poruszających się na wózkach, stanowią horror. Okucia do wielkopowierzchniowych elementów przesuwnych Roto Patio Life wraz niskim progiem Komfort oraz płaską szyną jezdną ułożoną w podłodze, umożliwia kształtowanie powierzchni mieszkalnej bez żadnych barier.

Łatwe zamykanie
Wystarczy dotknięcie. Zatrzask magnetyczny zapewnia nie tylko łatwe przymykanie drzwi, lecz pozwala również drzwiom na delikatne i ciche ich otwieranie. Unika się przy tym śladów zużycia, charakterystycznych w przypadku stosowania zatrzasków mechanicznych.

Wygoda
Pomieszczenie można bez problemów przewietrzyć również przy wietrznej pogodzie, ponieważ hamulec rozwarcia uniemożliwia zatrzaśnięcie otwartego okna lub drzwi balkonowych przez gwałtowne podmuchy wiatru. Nie musicie więc Państwo się obawiać o zakleszczenie, zabrudzenie lub wręcz zniszczenie zasłon. W położeniu uchylnym Roto oferuje standardowo montowany stabilizator uchyłu o tej samej klasie ochrony.