Roto Frank
Salon
 

Poczucie bezpieczeństwa zwiększa komfort życia całej rodziny

Czy może być zbyt dużo bezpieczeństwa?
Zgodnie z aktualnymi trendami w architekturze, salon powinien być przestronny i dobrze oświetlony światłem dziennym. Problem: wszystkie powierzchnie przeszklone, bez względu na to czy są to okna czy drzwi balkonowe, mogą być narażone na próby sforsowania ich przez włamywaczy. Możecie Państwo skutecznie zabezpieczyć swój dom przed kradzieżą.

Państwa potrzeba
Salony spełniające wymóg wysokiego standardu życia, muszą sprostać wielu wymaganiom takim, jak np. wyjątkowy komfort, elegancki design oraz kompleksowa ochrona domowników.
W przypadku wykorzystywania wielkopowierzchniowych drzwi balkonowych i okien - co dość często znajduje zastosowanie w salonach - szczególną uwagę należy poświęcić problemowi zabezpieczenia ich przed dostępem osób niepożądanych.

Bezpieczeństwo w salonie
Drzwi balkonowe wyposażone w stalowe rygle hakowe Roto NT zapewniają taki sam stopień bezpieczeństwa, jak drzwi wejściowe, a ponadto przemawiają do użytkowników zastosowanymi w nich innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Chodzi tu na przykład o zatrzask magnetyczny, umożliwiający przymknięcie drzwi po wyjściu na taras - chcąc wrócić do domu wystarczy drzwi pchnąć, żeby się otworzyły.
Inne elementy okuć uniemożliwiają zakleszczanie, brudzenie lub wręcz zniszczenie zasłon przez skrzydło okienne.

Nasze produkty