Roto Frank
Wentylacja
 

PLUS dla Państwa: wentylacja

To już prawie czysta nauka: zaopatrzenie mieszkań w odpowiednią ilość świeżego powietrza. Wariantem dysponującym największym potencjałem energooszczędności jest krótkie wietrzenie poprzeczne wykonywane kilka razy dziennie w celu całkowitej wymiany powietrza. Ale kiedy wietrzy się ani zbyt długo, ani zbyt krótko? Duża szczelność brył nowych budynków i mieszkań budynku stwarza zwiększone zagrożenie tworzenia się grzybów i pleśni. Rozwiązania opracowane przez Roto, upraszczają wentylację w całym domu.

Za prostą, komfortową i perfekcyjną wentylację w łazienkach, odpowiada automatyczny system wentylacyjny E-Tec Drive. Elektroniczny napęd okna pozwala na kontrolowane wietrzenie pomieszczeń, poprzez uchylanie lub zamykanie okien w razie wystąpienia takiej potrzeby.

W przestrzeni mieszkalnej, inteligentny i komfortowy dopływ świeżego powietrza zapewnia niewidoczna mikrowentylacja umieszczona w okuciu Roto Patio Life. A odbywa się to w sposób zabezpieczający przed brudem, wodą deszczową i insektami, ale przede wszystkim - przed włamywaczami, ponieważ drzwi przesuwne pozostają przez cały czas w pełni zaryglowane. Ta zaleta okucia Roto Patio Life jest nie do przecenienia, w szczególności w przypadkach dłuższej nieobecności mieszkańców.

Na poddaszu liczy się każdy centymetr powierzchni, warto więc w pełni wykorzystać dostępne miejsce. Okna dachowe powinny otwierać przestrzenie, nie ograniczając jej.

Dlatego też zakup okna dachowego powinien być dobrze przemyślany. Czym byłyby okna dachowe bez inteligentnych, technicznych detali zapewniających najwyższe standardy użytkowania? Najlepsze rozwiązanie powinno iść w parze z uwzględnieniem potrzeb, które mogą pojawić się w przyszłości. To oznacza wybór Roto. Od lat wyróżnia nas innowacyjność i najwyższa jakość, dzięki której zawsze jesteśmy krok do przodu. Okna dachowe Roto sprawdzają się we wszystkich możliwych sytuacjach montażowych i warunkach przestrzennych - to idealne rozwiązanie, które mieszkaniu na poddaszu nadaje indywidualny charakter.

Firma Roto oferuje szeroką paletę produktów: okna dachowe, akcesoria, systemy solarne i schody strychowe. Poniżej przedstawione zostaną wybrane z naszej oferty produkty.

Więcej informacji na www.roto.pl