Roto Frank
Zabezpieczenie antywyważeniowe
 

PLUS dla Państwa bezpieczeństwa: zabezpieczenie antywyważeniowe

Liczby mówią same za siebie. W Niemczech co 4 minuty dochodzi do włamania, co w skali roku daje liczbę 130.000 przestępstw związanych z włamaniem. 70% tych włamań dokonywanych jest przez okna. I wbrew obiegowym opiniom, tylko jedno z nich następuje w wyniku rozbicia szyby. Najczęściej dochodzi do wyważenia skrzydła. Prawie połowa prób dokonania włamania została udaremniona w wyniku tego, że zamontowane były bezpieczne okna. W przypadku produktów firmy Roto, komfort łączy się z wysokim poziomem bezpieczeństwa.

System Roto NT oferuje okucia do okien i drzwi, które podnoszą poziom bezpieczeństwa. Dowodem na to jest fakt, że z nawiązką wypełniamy wymagania obowiązujących norm bezpieczeństwa w zakresie "okien i drzwi antywyważeniowych".

Roto Patio zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa również w przypadku okien uchylno-przesuwnych, a także drzwi balkonowych i wielkopowierzchniowych elementów przesuwnych.

Prawie wszystkie indywidualne wymagania w zakresie bezpieczeństwa spełniane są przez magnetyczne oraz sterowane radiowo systemy z rodziny Roto MVS.